Garanti ve İade Şartları, Ücretsiz Kargo, Teslimat 

 

İADE BİLGİLERİ

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

 

Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

 

Müşteri gün içinde ürün kargoya teslim edilmeden alışverişten vazgeçme hakkına sahiptir. Kargo teslimi yapılmadan sipariş iptali sağlanabilir.

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Önemli: 

Combo raketler, Special Combo ve yapıştırılmasını talep ettiğiniz tahta ve lastikler veya raketler iade edilemez. Bu raketlerin tahtası veya lastiklerinden herhangi biri başka bir lastik veya tahtayla değiştirilemez.

 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

Bülten ve Bilgilendirme SMS

 

Sitemize üye olan her kullanıcı tarafımızdan yollanan ve bilgilendirici içeriğe sahip düzenli bülten ve bilgilendirme SMS alımını kabul etmiş sayılmaktadır. Elektronik bülten ve bilgilendirme SMS, üye olan her kullanıcının elektronik posta adresine ve cep telefonlarına yollanmaktadır.

 

ÜCRETSİZ KARGO

 

500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

*İpek yolu Tic. ücretsiz kargo sınırını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

KAMPANYA:

 

Hediye ürün kampanyalarında her müşteri için, gün içinde verilen siparişlerde toplam ücret miktarı üzerinden hediye belirlenir. Ayrı ayrı sipariş olarak hediyeler bölünemez. Masa ve Robotlar kampanya dışıdır. Bu siparişlerde ekranda hediye görüntüsü çıksa bile hediye ürün gönderilmez.

 

 

TESLİMAT

 

Siparişlerin İşleme Alınması  :


Kredi kartınızla vermiş olduğunuz siparişler kart onayının alınmasına müteakip işleme alınmaktadır.
Havale siparişlerinde ödeme tutarının bankaya yatırılmasının ardından işleme alınmaktadır. 
3 iş günü içinde ödemesi yapılmayan havale siparişleri işleme alınmaz ve sistemden kaldırılır.
Pazar günü verilen tüm siparişler Pazartesi gününden itibaren işleme alınmaktadır.

 

Teslimat Süreleri :

 
Ürün teslimatları, sipariş onayı ve ödemeyi takiben, saat 15:30’a kadar yapılan ödemelerde aynı işgünü, 15:30’dan sonra yapılan ödemelerde ertesi işgünü kargoya verilmektedir. Marmara bölgesi, Akdeniz bölgesi, İç anadolu bölgesi, Ege bölgesi kargo teslimatı 1 gün sonra diğer bölgelerde ise 2 işgünü içinde yapılmaktadır.

 
Alternatif Alıcı  :

Ödeme sırasında teslimat bilgileri bölümünde alternatif alıcı ve alternatif adres bilgilerinizi belirtebilirsiniz. Ürün teslimatı sırasında kimlik ibrazı istenecektir.

 

Hatalı Teslimat :

Teslimat sırasında alınan paketler kargo yetkilisinin yanında kontrol edilerek alınmalıdır. Hata, eksik ve hasar durumunda vakit kaybedilmeden sitemizin müşteri hizmetleri ile irtibat kurulmalıdır. Hasar bulunduğu takdirde kargo yetkilisinden tutanak tutması istenmelidir. Tutanak olmadan ürün yenilemesi veya iadesi kesinlikle talep edilemez.

 

HİZMETLER

 

 

Adet Bilgileri  :

Sitemizde satılan tüm lastikler bir (1) adedinin fiyatıdır. Raket oluşturulmak isteniyorsa bir (1) kırmızı bir (1) siyah olmak üzere iki (2) adet lastik ve bir (1) tahta alınması gerekmektedir. 
Combo raketler, firmamız tarafından oluşturulmuş, iki (2) lastik ve bir (1) tahtadan oluşan, ayrı ayrı alındığında maliyeti daha fazla olan, birbirine uygun kombinasyonlardır. Combo raketler ve Special Combo raketler iade edilemez ve tahtası veya lastiklerinden herhangi biri başka bir lastik veya tahtayla değiştirilemez.

 

Stok Durumları  :

Sitemiz stok bilgileri iş günleri dahilinde her gün 10:00 – 17:00 saatleri arasında anlık olarak sürekli güncellenmektedir.
Stok durumlarında, nadiren talep yoğunluğu ve ürün çeşitliliğindeki fazlalık gibi nedenlerden dolayı aksaklıklar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda sitemizin müşteri hizmetleri en kısa sürede sizi bilgilendirecektir. Alınan ürünlerin stoklarda olmaması durumlarında, müşterimizin isteği doğrultusunda ya yatırdığı ücret iade edilir ya da aynı tutar karşılığında başka bir ürün gönderilir.

 

Ücretsiz Lastik Yapıştırılması :


Sipariş verdiği lastiğin ve tahtanın yapıştırılmasını isteyen müşterilerimizin, bunu belirten bir mesaj veya telefonla yetkililere bildirmesi gerekmektedir. Tarafımıza bildirilmediği durumlarda tahta ve lastikler ayrı ayrı gönderilir. Combo raket siparişi veren müşterilerimizin raketleri yapıştırılarak gönderilir. Combo raket siparişi veren ve yapıştırılmasını istemeyen müşterilerimizin bir mesaj veya telefon ile yetkililere bildirmesi gerekmektedir. Yapıştırma işleminden ücret alınmamaktadır. Raketinin yapıştırılmasını isteyen müşterilerimizin saat 14:00'e kadar mesaj veya telefonla yetkililere bilgi vermesi gerekmektedir. Saat 14:00'dan sonra bildirilen raketler bir sonraki gün yapıştırılarak gönderilir. 
Raket yapıştırmaları su bazlı yapıştırıcılarla yapıştırılır ve kenarına kenar bandı çekilerek hazır hale getirilir. Tahtanın verniklenmesi isteniyorsa müşterilerimizin bunu mesaj veya telefonla yetkililere bildirmesi gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR